Oferta


Pranie tapicerki samochodowej

 

Pranie tapicerki samochodowej polega na usuwaniu zabrudzeń za pomocą suchej pary o temperaturze ok 170°C.Pozwala to uzyskać zadowalające efekty przy użyciu bezpiecznej metody. Dzięki zastosowaniu suchej pary wyprana tapicerka jest czysta i sucha już po kilkunastu minutach.

Kompleksowe czyszczenie pojazdów

W naszej ofercie znajdziecie Poństwo również kompleksowe czyszczenie pojazdów. Użycie pary pod wysokim ciśnieniem pozwala na usunięcie zabrudzeń ze wszystkich, nawet trudno dostępnych zakamarków i zapobiega powstawaniu zacieków.

Pranie  dywanów, wykładzin i materacy

Użycie gorącej pary pozwala nie tylko na usunięcie zabrudzeń ale również niweluje przykre zapachy, zabija wszelkie roztocza i bakterie, które zagnieździły się w dywanie lub materacu . Co jest ważne w przypadku małych dzieci i alergików. Po wypraniu powierzchnie pozostają suche i zdezynfekowane.

Dezynfekcja

Oferujemy państwu zarówno dezynfekcje dywanów, materacy, jak i również wszelkiego rodzaju mebli. Zajmujemy się także usuwaniem bakterii z powierzchni sanitarnych i innego rodzaju przedmiotów wymagających sterylnej czystości.